איגור וינוקור - חי ונושם טכנולוגיה

אחראי על בניית ארכיטקטורות ותכנון תשתיות Real-Time שמיועדות לעמוד בעומסים של מיליוני משתמשים. וינוקור, בוגר היחידה הטכנולוגית אופק, קצין אקדמאי בכיר, בעל ניסיון של כ - 15 שנים בתוכנה ומשמש כ CTO בחברת IVTech.

hero-image

מהיכרות מקרית לשותפות עסקית משגשגת

לאחר שחרורו מהצבא כבר היתה דרכו של וינוקור סלולה וברורה, אבל אז, המפקד הישן שלו מהיחידה הצבאית המובחרת, שלח אליו חייל צעיר שהיה לו רעיון מעניין עבור פיתוח אפליקציה. מטרת האפליקציה היתה לעזור לחיילים לשלוח הודעות למשפחה במהירות ויעילות, כדי להודיע שהם בסדר. וינוקור, שהיה כבר אז בעל ידע וניסיון רחב בתחום הטכנולוגי, קיבל את המשימה ויחד עם החייל הצעיר, לימים שותפו להקמת חברת IVTech, הפך את הרעיון הייחודי לאפליקציה פונקציונלית ומעשית. ההיכרות הראשונית הזאת הביאה אותם לידי הבנה שעבודה משותפת של שניהם היא מתכון להצלחה וכל מה שקרה מאז כבר נכתב בדפי ההיסטוריה.

  cover-image
  cover-image

  מגשים החלומות

  תפקידו כסמנכ"ל טכנולוגיות בחברת אייביטק מאפשר לו לעסוק בתחום המומחיות שלו - יצירת פתרונות טכנולוגיים למוצרים ולקוחות. במילים אחרות - הלקוחות מביאים את הרעיון ואיגור יוצר את המבנה הארכיטקטוני של המוצר, עליו נשען הרעיון בדרכו להפוך למציאות. למעשה, תפקידו של וינוקור כולל גם מתן אפשרות ללקוח להיות שותף לכל שלבי תהליך הפיתוח של הרעיון, תוך שקיפות מלאה ואף ביצוע שינויים שונים לאורך התהליך, לפי בקשת הלקוח במידת הצורך, עד ליצירת המוצר המדויק.

   מיליוני משתמשים מרוצים

   החיבור העמוק של וינוקור עם באר שבע, הביא את החברה להקים משרד אחד בעיר הדרומית, נוסף על המשרד המרכזי, הממוקם בתל אביב. בשני המקומות מעניקים עובדי החברה (15 במספר) שירותי בניית אפליקציות ותוכנות בהתאמה אישית. חברת IVTech פועלת באופן ייחודי בכך שהיא מעניקה ללקוחותיה מעטפת שירותים מלאה בהתאמה אישית, משלב הרעיון ועד לסיום המוצלח של התהליך, עם המוצר המוגמר. רוב לקוחות החברה נעזרים בשירות פיתוח אפליקציות לעסקים וכך אפשר למצוא מוצרים של IVTech בשירות חברות גדולות בישראל ובעולם. בתור חברת פיתוח אפליקציות, IVTech מעניקה ללקוחותיה מוצרים איכותיים, בעלי תשתיות עם יכולת ייחודית לעמוד בעומסים כבדים של מיליוני משתמשים ושמחה על האפשרות להעניק לעסקים כלי עוצמתי, שמקל עליהם בדרכם להפוך לעסק מצליח.

    cover-image