פיתוח ובניית אפליקציות לאנדרואיד

פיתוח אפליקציות הוא תחום המומחיות שלנו בחברת אייביטק.
אנחנו מספקים גם שירותי פיתוח אפליקציות לאייפון באופן מסורתי, שכן עד לפני כמה שנים אפל שלטה באופן מוחלט בתחום, אבל כיום, המגמה התהפכה וגוגל שולטת בשוק, בעיקר בזכות מערכת ההפעלה של אנדרואיד. משום כך, כיום הביקוש הגבוה ביותר בתחום מדבר דווקא על פיתוח אפליקציות לאנדרואיד.

hero-image

לבלוט בין מיליוני אפליקציות מתחרות

מיליוני אפליקציות נמצאות כיום בחנות האפליקציות של גוגל (Google Play), מספקות פתרונות ועניין בתחומים מגוונים, אך לא מפסיקות להתחדש - אפשר למצוא בחנות האפליקציות של גוגל מאות אפליקציות חדשות מדי יום.
משום כך, אייביטק מספקת לא רק שירותי פיתוח אלא גם שירותי בניית אפליקציות באופן מהודק ויסודי משלב הרעיון ועד לשלב ההשקה, אלא מתמקדות גם בשלבי שיווק ויח"צ, החיוניים להצלחה של האפליקציה.
שלבי הפיתוח והתכנון מתייחסים באופן ממוקד גם לנושא פילוח קהלי היעד ואופטימיזציה של חווית המשתמש כדי לספק לכם אפליקציה שהלקוחות לא ירצו לצאת ממנה.

  cover-image
  cover-image

  הייחודיות של חברת אייביטק

  חברת אייביטק מודעת לתחרות הגדולה בשוק האפליקציות לאנדרואיד ולכן מקפידה להשתמש במיטב הכשרונות בתחום, תוך התפתחות בלתי פוסקת של צוות החברה ולמידה של תחומים נוספים, כמו בינה מלאכותית, פיתוח פרויקטי IoT, ופיתוח אפליקציות בטכנולוגיות היברידיות שמאפשרות לנו ליישם פיתוח אפליקציות לאפל ואנדרואיד בפלטפורמה אחת.

   תהליך עבודה ייחודי

   אנחנו מבינים היטב כי בניית נוכחות בולטת של העסק שלכם בשוק חייבת לכלול גם פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ולכן מיישמים תהליך מיוחד הכולל מרתון אינטנסיבי של סיעור מוחין לצורך תכנון ראשוני ואפיון של הרעיון הראשוני.
   לאחר תהליך זה אנחנו יכולים להמשיך להניע את התהליכים המקובלים של עיצוב חווית משתמש ועיצוב חזותי, אך לאחר מכן אנחנו מתמקדים בתהליכי שיווק ויח"צ, אשר מאפשרים לכם להזניק את האפליקציה למקום הרצוי לכם בתודעה של קהל היעד שלכם.
   גם לאחר השקת המוצר הסופי והמדויק, אנחנו לא עוזבים אתכם, אלא נשארים בסביבה וממשיכים בתהליכי מעקב ושיפור בהתאם לצורך, הכוללים סקרים, משובים ותמיכה - עד שהמוצר המוגמר מגיע למצב אופטימלי, משביע רצון ושלם באמת.

    cover-image